| Nikoooooooo a întrebat:

deci am un prieten cu care ma cunsok de 4 ani, eu am 14 ani si el are 15, sh anul acesta ne petrecem Revelionul impreuna, si anul trecut ni l-am petrecut impreuna dar nu eram iubitilaughing. In Acest an suntem iubiti si ne petrecm Revu la el acasa, si el cred ca vrea sa dormim in acelasi pat din cate am vb cu el asa a dat impresia ca vrea sa doarma cu mine, sa ne sarutam sh etc.De sarutat ne-am mai saturat dar nu in pat frate ca poate sare pe minelaughing Deci ce sa fac? ideei cvlaughing nu radeti va rog

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii zici ca va opriti pana un anumit punct, adica daca tu nu esti de acord cu dormitul in acelasi pat, el daca chiar tine la tine o sa faca tot posibilul sa gaseasca alta solutie incat sa fii de acord.Tot ce trebuie sa faci e sa vorbesti din nou cu el.

| alexstar98 a răspuns:

Daca il cunosti pe prietenul tau bine si stii ca nu estedeala sa sara pe tine nu va sari ai grija poate te violeaza sexual

| Narcis2007 a răspuns:

Sfat: sa nu faceti un bebe

| aNdReYW a răspuns:

Buna Niko happy
Daca te cunosti cu el de 4 ani, ar trebui sa stii cate ceva despre el si ce ii poate "mintea" laughing In plus sunteti si iubiti, daca il stii mai nebun de felul lui incat sa sara pe tine in pat. mai bine nu dormiti impreuna happy Dar dat fiind ca sunteti si iubiti si va cunoasteti de atat timp, ar trebui sa te inteleaga daca tu ii zici ca mai mult de sarut nu vreti sa faceti happy In plus, tu prin dormitul in acelasi pat, nu trebuie sa intelegi neaparat actul sexualwinking