| anonim_4396 a întrebat:

Sall deci azinoapte am visat ca venise fostul meu prieten la mine acasa si eram in pat cu el si ne sarutam si apoi el a plecat la el in camera si eu i-am zis sa doarma cu mine si am adormit amandoi imbratisati. Ce inseamna asta aveti cumva vreo idee? Nu se pune problema sa sufar dupa el pentru ca eu am alt prieten de 2 luni de zile. Dar fostul prieten imi zice mereu ca ma iubeste si ca vrea sa ne impcam.Deci cam ce sa insemne acest vis?

Răspuns Câştigător
| anonimatusalexa a răspuns:

Si eu am asemenea vise, probabil traiesti 2 povesti de dragoste, una "imaginara"cu fostul prieten, in vis, si una reala cu actualul prieten.

1 răspuns:
| LeoDorin8 a răspuns:

Eu cred ca de fapt tii la fostul prieten mai mult decat la actualul si cu acesta te-ai imprietenit doar ca sa poti sa il uiti pe fostulhappy
si acum il visezi ca de cel ce il iubesti nu poti sa scapi atat de usorhappy