| D0zzz a întrebat:

Deci, am un prieten, un fost coleg, mai degraba, pe care il cunosc de 7 ani. De 7 ani incoace imi zice ca ma place si ca vrea sa fie cu mine, iar eu i-am spus de fiecare data ca nu pot fi cu el, ca il consider doar un bun prieten. Azi mi-a spus ca ma iubeste, dar nu vreau sa-i ranesc sentimentele. Nu stiu ce sa-i mai spun, si sa ramanem doar prieteni. Acum doi ani s-a suparat cand i-am zis ca vreau sa fim numai prieteni si n-a mai vorbit cu mine. Dar de cateva zile iarasi insista si spera sa fiu cu el. Nu imi place de el ca de un iubit, ci doar ca de un prieten, i-am spus asta, doar ca nu stiu ce sa-i spun ca sa inteleaga si sa nu ii ranesc sentimentele.

4 răspunsuri:
| Iuonas a răspuns:

He Got Friendzone.Bitch GTFO!

| D0zzz explică (pentru Iuonas):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| paunvalentin a răspuns:

Cand ii spui unui baiat sa ramaneti doar prieteni este ca si cum i-ai spune *maine vei fi schingiuit si torturat si apoi vei muri in cele mai mari chinuri dar vei fi bine*

| Paradisultau a răspuns:

Iti pot da o solutie dar nu stiu daca va fi prea folositorehee hee inkearca ca atunci cand esti in preasma lui sa te porti in asa fel ca el sa nu te mai placa il bagi in seama cat mai mult si te porti ca si cand ai fi nebuna dupa el poate ca se va satura.thinking