| XxBlueRosexX a întrebat:

deci azidimineata mi-a venit cuclul aveam absorbant si se vedea ca a curs mult apoi dupa ce m-am schimbat pe al 2lea absorbant a curs foarte putin e a 4 oara anul acesta cand se intampla...altadata era normal si trebuia sa ma schimb cam la o ora jum, oare sunt anemica si de aia e asa?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E ceva normal sa iti vina aiurea din cand in cand

| AngelliGina1981 a răspuns:

E normal sa faca pauze ca sa se relaxeze uterul, si probabil ti se regleaza ciclul.

| Zgarbaci_Ionela_Ecaterina_1995 a răspuns:

Iubita daca problemele is la inceput e normal sa fie asa pentru ca de obicei la inceput e neregulat...
Dar pentru siguranta ta poti sa te duci la un control ca nu strica.....mult succes.:*:*: