| Deiia07 a întrebat:

Deci cei care au citit intrebarea mea stiu. Am facut-o, m-am culcat cu el si a fost bine. Asta a fost aseara, dar de aseara am observat ca tot sangerezsad, si nu stiu daca e de bine sau de rausad.

Răspuns Câştigător
| ralucutzik a răspuns:

Si eu am patit la fel nu e motiv de ingrijorare... fa un dus si azi foloseste un protesliptongue

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Este datorita faptului ca nu mai esti virginatongue e normalhappy

| Arh123 a răspuns:

Buna... Pai daca ai facut-o prima data n-are cum sa nu sagerezi dar daca vrei sa nu mai sangerezi consulta un medic sau cea mai simplaa metoda pe care observ ca o aplica fetele este fumatul care iti opreste garantat sangerarea dar mai bine sa vb cu un medic sau sa fumezi tigari mentolate care nu te imbolnavesc desi eu nu am pus in viata mea tigara in gura mai bine consulti un medic! Bafta

| Deiia07 explică:

Am sangerat aseara, si de atunci tot cate un picsad.

| ralucutzik a răspuns:

Imi acorzi fundita:X?

| ally_7863 a răspuns:

Este normal draga mea...si mie my s.a intamplat acum un an laughing