| becristina a întrebat:

Buna deci cum pot sa stiu daca un baiat ma place ...ma mai placut un baiat si sau batut cei doi,,, oare pentru mine?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu siguranta pentru tine s-au batut. N-au mai gasit gauri in afara de cele din asfalt si de aia s-au batutwinking

| Monica a răspuns:

Nu îţi poate afirma nimeni asta, înafară de ei.
Îţi poţi da seama dacă simt ceva pentru tine prin gesturile pe care le fac când eşti prin preajmă, prin zâmbete şi în special prin priviri. Ochii spun totul.Sunt oglinda sufletului.
Încearcă să le urmăreşti atitudinea, reacţia când eşti în apropierea lor şi îţi vei da seama.

| Jorj a răspuns:

Cum am zis se uita mereu la tine incearca sa te impresioneze si se da mare... si este amabil doar cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ii intrebi dar nu pentru mine v-ati batut nu asa ii intrebi pe unul dintre ei dc v-ati batut poate nu o sa iti sp clar dar eu zic sa ii pui la incercare care ii in stare sa fac ceva pentru tine?