| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an unui baiat din alta clasa i-a placut de mine. Mie nu mi-a placut, dar uneori se tot uita la mine de parca as fi cine stie ce. Ce sa fac? Oare ma mai place?

Funda

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este ca inc te place,ca inca mai are sentimente fata de tine,si ar trebui sa te duci la el si sa comunici cu el sa scapi de indoieli; dar nu in genul,,inca ma mai placi?'', sa spui vorbele pe care le ai pe suflet,sa fii mai explicida, si indiferent de raspuns depinde doar de tine; daca tu inca mai simti ceva pentru el si el inca te iubeste fii alaturi de el; iar daca nu, asta este... oricum iti urez bafta!

3 răspunsuri:
| lory_6894 a răspuns:

N-ai decat sa il intrebi sau iti dai seama prin gesturile sale fata de tine
poate de fata cu tine adica cand st singuri se poarta mai frumos sh de fata cu prietenii nici sa te bage in seama
deci asta iti poti da seama...doar u iti dai seama daca te place sau il placi succes:*

| draguta_5303 a răspuns:

Eu cred ca te place. daca este dragut cu tine,si se uita dupa cum ziceai tu, este faptul suprem,, te place''

| enya_4961 a răspuns:

Poate sh felul tau de a fi ii atrage atentia sh ar vrea sa intre in vb cu tine si nu stie cum, oricum daca tie nu-ti place nu are de ce sa te ingrijoreze, fi u sh atat...