| alerock a întrebat:

mie imi place de un baiat, prietenele mele mi-au spus ca si lui ii place de mine, le intreaba mereu ce fac, etc... Dar azi l-am vazut ca se tinea de mana cu o colega de-a lui si o imbratisa. Chiar nu mai stiu ce sa cred... Oare i-a placut de mine?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Face misto doar atat.

| DragosMentol a răspuns:

Pei tot cei posibil...da na aia o fi avut curaju si i-a zis cai place de elhappy
Eu incurajez toate ftele sa se duca la baiatu p carel plk si sai spuna in fata cai place d el... Doar atat trebuie sa faca(si baiatu va zice la fel. no sa te refuze decat dk are prietena sau esti vreun travestitlaughing ]
So... data viitoare actioneaza sau tio ia alta inainte

| DavidDj a răspuns:

Auzi el stia ca tu il vezi? Pentru ca daca stia a facut asta ca sa te faca geloasa si sa accepti sa fi cu el.Pararea mea (eu asa as fi facut)

| Chocolatte_8068 a răspuns:

Poate doar umbla asa cu ea.pentru imaginelaughing.thinking
incearca sa te bagi in seama cu el sau sa gasestisubiecte comune`:p...

| Dennis123 a răspuns:

Pai posibil e doar un sentiment simplu fata de colega... Tu numaidecit trebuie sa vb cu el, asta e sansa ta happy