| JuStaKiD_3792 a întrebat:

Deci de cateva zile is foarte nelinistita pentru ca. Vineri, eu si prietenul meu nu am facut sex, doar ne-am dezbracat si ne-am atins organele sexuale. Am 2 intrebari:
1. Pot fi insarcinata? Tin sa precizez ca sunt virgina (sau eram) si el nu si-a introdus deloc penisul in vaginul meu. Doar ne-am frecat cumva organele sexuale si ne-am excitat. Dar nu stiu ce am, ca ma doare putin burta, dar intr-un fel ciudat.
2. Mai sunt virgina?
Mersi.

20 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Insarcinata nu esti, stai linistita. Ti-ai facut tu tot felul de idei si de-aia te doare burta, pentru ca de fapt ti se parehappy
Virgina...depinde in modul in care vrei tu sa privesti. da, esti.

Răspuns utilizator avertizat
| anduta160 a răspuns:

Daca nu ati facut sex ceea ce tu afirmi cu nu ati facut atunci stai calma este virgina si nici nu esti insarcinta

| GdX a răspuns:

Unde tii capul cand dormi? Cum sa fii insarcinata? Tu te auzi pe tine cand intrebi asa ceva?

| LoveAngel223 a răspuns:

Cum sa fii insarcinata wsm si in legatura cu intrebarea a doua practic esti

| pengu a răspuns:

Pai daca nu a introdus penisul in vaginul tau, logic ar fi sa mai fi inca virgina. Apoi daca el nu si-a trimis "trupe" spre vaginul tau (inclusiv lichidul prespermatic)... nu vad cum ai fi insarcinata thinking Oricum data viitoare fiti mai atenti tongue

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai nu ai cum sa fii si esti logik daca nu tio bagat-olaughing doar asa joak esti

| flory_9483 a răspuns:

Da esti virgina, nu mai esti virgina atunci cand ai contact sexual cu o persoana.Probabil trebuie sa iti vina menstruatia.

| aangelia a răspuns:

Logic ca mai estiiiii

| HelpBoy a răspuns:

Daca nu ai facut sex mai esti virgina.

| Jeremy1 a răspuns:

Nu esti insarcinata si mai esti virgina. Foarte simplu.

| nicoleta01 a răspuns:

rolling on the floor unii nu mai sunteti sanatosi

| Fetita a răspuns:

Mai lasati fata in pace. Nu esti insarcinata deoarece nu ai facut sex.happy Si din moment ce v-ati atins doar, fara sa ti-o bage, inca esti virgina. Asa ca nu te mai agita tongue... E bine ca ai intrebat, asa te mai linistesti si tu. Cati ani ai?

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pff...Inainte sa pui intrebari prostesti de genul "am ramas gravida" citeste si tu pe net ce inseamna dezvirginare. E logic ca daca nu ti-a introdus`o, mai esti virgina. Insarcinata nu poti fi pentru ca esti virgina. M`am saturat sa vad aceleasi si aceleasi intrebari. Copii nu se fac decat prin "atingeri", se fac atunci cand ai facut sex sau dragoste. Ce ai facut tu, e o nimica toata. Nu te mai agita atata!

Si un sfat : inainte de a`ti incepe viata sexuala, citeste dupa net / reviste sau vorbeste cu mama ta despre sex ca vad ca nu stii prea multe.

| SHINIGAMI a răspuns:

Oare nu mai aveti nimic de facut decat sa va ganditi atita la sex? Daca vrei sa faci fa o data si gata si mai umblati cu simulari si alte chestii. Sa pierzi tu timpu stand 5 ore si sa-ti minghii organul nu cred ca e ceva rational. Mai bine citeste o carte...

| ButterFly_8644 a răspuns:

Cum sa fii insarcinata?! :O laughing)

| ButterFly_8644 a răspuns:

Copiii se fac prin semne? laughing))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceleasi intrebari stupide..."stiti baiatul din blocul de vis-a-vis azi de dimineata mi-a facut cu ochiul.sititi, mai sunt virgina, oare sunt insarcinata", laughing intrebari fara logica. Sunt curios cati ani ai...

| vulpy123 a răspuns:

Deci...esti dea dreptu nebuna! cati ani ai?

| Anonim_8142 a răspuns:

Poti sta linistita ca nu poti ramane insarcinata! Si in privinta virginitatii nu cred ca nu mai esti daca doar v-ati mangaiat pe deasupra. fara sa iti bage nimic in vagin. Numa bine:*