| angel70530 a întrebat:

deci eri seara am comunicat cu iubitul meu, insa el nu era parca in apele lui, a dorit sa aprind camera, dar la mine webul nu lucreaza, si apoi a racit acolo, si eu l-am luat la misto, si l-am intrebat ca daca nu l-a strins una la perete, dar el a zis ca daca eu ii permit sa il stringa, o sa faca chestia asta, apoi eu m-am enervat si i-am zis ca nu are logica, apoi s-a facut ca ii este somn si a dorit sa se puna la somn, apoi eu l-am intrebat decind el isi cere voie de la mine, el nu a raspuns nimica, spre sfirsit ne-am urat noapte buna reciproc si eu am iesit din net, dar cel mai tare ma enerveaza ca ma minte, a stat pe net toata noaptea, as vrea sa imi dati niste sfaturu cum sa ma comport cu el, caci isi i-a nasul la purtare, poate unii din voi nu o sa inteleaga ce am scris eu, dar oricum cer ajutor de la dumnevoastra,

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Bună.

Probabil că trece printr-o perioadă grea, o fi stresat sau are ceva pe suflet. Nu e normal să se comporte așa cu tine, până la urmă voi doi formați un cuplu. Dacă tot așa de rece este și în următoarele zile ar trebui să-l lași așa o perioadă să gândească limpede.

O zi frumoasă îți doresc.

| Ankutzaaa a răspuns:

Nesemnificativ!hee hee

Răspuns utilizator avertizat