| Pau a întrebat:

Buna!
Deci eu vorbesc de ceva timp cu un baiat care are 16 ani e dragut si amuzant
Azi m-a chemat pe hol la scoala am vorbit noi ce am vorbit si mi-a soptit la ureche ca s-a indragostit de mine si a incercat sa ma sarute.a apucat doar pe coltul gurii pentru ca m-am tras apoi din nou a incercat,bine inteles amuzat de ceea ce am facut si a zis ca sunt prea rusinoasa,dar nici de data asta nu a reusit
a inteles ca nu vreau sa il sarut si m-a intrebat care e problema si i-am spus ca nici una dar vreau timp sa ma gandesc daca vreau sa fiu cu el apoi a zis sa ma mai gandesc daca vreau sa fiu cu el sau nu si m-a sarutat pe obraji
Cand sa merg acasa vine dupa mine
povestim pe drum aflu mai multe despre el si intr-un final ajung in statia de autobuz Ma opreste ma ia de mana si imi ofera un cadou pentru 8 martie adica pentru ieri (a spus ca a fost atat de fericit ca a stat ieri cu mine la povesti incat a uitat sa imi dea si cadoul cand mi-a oferit floarea)
M-a pupacit din nou pe obraji in timp ce imi punea cadoul in mana si a plecat
Eu am ramas muta si nu am stiut ce sa ii spun L-am sunat imediat dupa si i-am multumit spunandu-i ca nu e nevoie sa imi faca cadouri ca sa inteleg ca ma iubeste
A spus ca daca il iubesc sa ii arat deoarece el e indragostit de mine si ar fi fericit sa stie ca si eu simt asta pentru el
Problema e ca si mie imi cam place de el dar imi e frica parca sa ma bag intr-o relatie pentru ca eu cred ca el are experienta la fete
Chestia e ca nu stiu sa sarut,iar cand i-am simtit buzele aproape de buzele mele am avut fluturasi peste tot prin stomac iar inima imi era undeva prin gat deci cred ca m-am indragostit dar imi e rusine sa fac ceva in privinta asta
Ceva sfaturi? happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| HugoBoss a răspuns:

Nu-ti fie rusine...saruta-l nu-i numaidecit sa stii sa saruti totul vine de la sine

| meero a răspuns:

Pau, de fiecare data cand saruti un alt baiat o sa simti ca e primul tau sarut. Aveti nevoie de timp ca sa invatati ce va place. Daca asta e singura ta preocupare, atunci spune-i ca vrei sa fii cu el.
Nu il cunosc, dar baietii mint mult ca sa obtina ce vor de la tine. Esti sigura ca e indragostit de tine?

| Pau explică (pentru meero):

Poate minte, nu stiu ce ii trece prin minte. abia l-am cunoscut

Răspuns utilizator avertizat
| Pau explică (pentru AdSs):

Ai dreptate, nu ar avea motiv sa ma minta... Ai vreun sfat pentru mine? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Roxy2003 a răspuns:

Sa nu-ti fie rusine. Sarutul vine de la sine si daca chiar iti place de el o sa vezi ce placut o sa fie primul sarut.
Sper ca te-am ajutat.kisskisskiss
Funda?