| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Buna straight face deci fostul meu prieten s-a certat cu un bun prieten de al meu.Intr'o seara vorbeam pe mess si i'am zis ca urmeaza sa ma intalnesc cu acel tovaras. Mi'a interzis sa ma intalnesc cu el.am zis ok, nu ma intalnesc.Nu il inteleg de ce reactioneaza asa? Daca am probleme il sun si imediat ma ajuta( e unul din smecheri orasului meubig grin). I'am reprosat ca el nu tine la mine si mi-a raspuns "ba da zana mea tzin putin la tine"raised eyebrows Dar acum de 2 zile nu ma imi raspunde pe mess... iar telu' il are inchis de 0 saptamanasad. EL trebuie sa plece in italia, dar a zis ca pleaca dupa sarbatoristraight face. Si cu sex'ul straight face a facut glume legate de asta... dar nikiodata nu mi-a zis cu adevarat asa ceva. Iar de fiecare data cand ne intalneam ma lua in brate si ma pupa pe frunte si pe ochisori >:". Nu stiu ce sa mai cred!

Voi ce parere aveti?straight face

p. s Scuze de greseliile de gramatica :-d

fundita:X

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Iubita am patit chestia asta am umblat cu un smecheras de cartier. la inceput nu aveam nici o atractie fata de el, dar cu tiimpul am inceput sa il iubesc ca o nebuna. ne-am despartit acum o saptamana, si inca mai imi face faze din astea vine la mine ma pupa pe frunte cateodata ma saruta, si dp cateva ore il vad cu gagikasa. ca si in cazul tau tipul incearca sa se joace cu sentimentele talewinking eu zic sa il uiti

| Blondda a răspuns:

"smecherasii" astia in majoritatea cazurilor au cel putin 2 prietene, lasa-l, cum iti poate interzice sa vezi o persoana daca nu mai ai nicio treaba cu el?happy

| soupflood123 a răspuns:

"Smecherii orasului/cartierului" nu imi inspira incredere deloc, cel putin mie. Tu stii cel mai bine "care-i treaba".