| Epilepsiic a întrebat:

Heii.Saptamana trecuta ne'am despartit din cauza ca nu am putut sa ma intalnesc cu el din probleme familiare.Eu ma dusesem de 2 ori sa ma intalnesc cu el dar n-a venit.Plus ca ma inselase.Imi spusese,, Hai pa", dar dupa am mai vorbit, dar doar ca prieteni si,, :* ".Mi'a dat block pe facebook..Pe mess inca il mai am.scriu intr'una statusuri...dar nimicsad Clar e cu alta.Credeam ca sunt mai speciala fata de celalte, dar sunt tot o idioata.Nu pot sa'i scriu sau sa'i vorbesc caci el nu vrea asta.Si nu vreau sa par o disperata.Ce sa fac? crying(( Mi'e dor de mor de el.Am vrut sa ma omor si sa'i trimit un mesaj.dar nu vreau sa se simta vinovat toata viata. Si de'asta trebuie' sa sufar eu? sad Imi spunea ca atunci cand o sa ne casatorim o sa treaca de religia mea :X Imi canta cantece si vorbeam cu orele la telefon crying((((( Help me, pleaseee crying((((

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă e aşa un idiot să facă d-astea nu merită să plângi după el. Fă ca mine, când ţi-e dor de fostul gândeşte-te la toate momentele când s-a purtat urât cu tine şi te-a făcut să suferi. A da, şi încearcă să nu prea rămâi singură, ieşi cu prietenele, distraţi-vă chiar dacă simţi că n-ai chef de nimic. Dacă ieşi o seară să te distrezi cu ele, o să mai uiţi.

| mona a răspuns:

Nu cred ca merita sa plangi dupa cineva care nu te merita

| ElenaSA a răspuns:

Fa o lista cu lucrurile care-ti plac, cu activitatile placute si realizeaza cat mai multe in fiecare zi. Daca te simti bine realizand ce-ti place n-ai cum sa fii nefericita.Nu poti avea doua sentimente contrarii in acelasi timp.

| mariapopa1234 a răspuns:

Sincer,ori cat de mult ai fi tinut la el, deja..cu sinucisul ai cam exagerat.te inteleg ca ti-e greu.ca l-ai iubit si ca erai foarte fericita.dar viata merge mai departe.mie imi place un motto:everything happens for a reason. poate ca asa a vrut Dumnezeu..sa stati despartiti. poate ca nu el e iubirea ta cea mare. jumatatea ta..vei intalni multi baieti... poate mai buni ca el. take care. pup:*