| tilll a întrebat:

deci imi instalez camera web dar nu ma se conecteaza pentru a ma vedea...care este motivul funda! camera:lociteck

2 răspunsuri:
| DeNySa000 a răspuns:

ChioruL exista aceasta firma.si daca vrei a te convingi scrie pe google web cam lociteck.si chiar nu stiu din ce cauza...eu am genius...si aveam un net mai prost nu mergea mereu camera.acum am schimbat netul si merge.o fi de la net. bafta

| deeapa a răspuns:

Si eu am Logitech, ...Ai bagat-o bine in calculator? Ai instalat prin CD-ul primit in cutia ei?