| Lexiiii a întrebat:

Buna happy Deci. Imi place de un coleg de clasa. Inainte nu imi placea de el il consideram un fraier. Eu sunt in clasa a 8-a, de la inceputul clasei a inceput sa se dea la mine. De fapt el se da la o gramada de fete din scoala si din clasa dar cu mine sta cel mai mult. In ore vorbim, radem. De 4 luni are prietena.

Ma inteleg bine cu prietena lui. Ea il iubeste, dar el sincer chiar nu se vede odata ce se da si la alte fete. Mereu ne tinem de mana cand mai iesim in oras cu clasa, si in pauze ne luam in brate. Da fara sa ne vada prietena lui.

Nustiu ce sa cred el zice ca numai ca colegi. Si mai are undele momente cand ma intreaba cum ar fi daca am fi impreuna si dupai zice ca glumea.
Deci pe bune vreun sfat ceva? Multumesc love struck
Am uitat sa mentionez ca el e genul mai smecher, fumeaza nu invata bine, etc.

Răspuns Câştigător
| lauracraciun a răspuns:

Sincer.eu te vad ca si cum ai fi amanta luilaughing. scuze de exprimare. dupa parerea mea el te place pe tine.insa atata timp cat o pastreaza pe cealalatastraight face.pe tine te pune pe locul 2.ar trebui sa discuti cu el si sa ii spui ca il placi, insa el are prietena si daca el va vrea sa fie cu tine va renunta la prietena sa:d

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Agree elena!

| lauracraciun a răspuns:

,,misschocolatte"ai si tu dreptate.insa ele nu sunt asa de bune prietene incat sa renuntestraight face. parerea mea. poate baiatul o fi smecheras.insa pentru fiecare smecher exista o,, imblanzitoare"ca sa zic asalaughing. acum fiecare cu parerea lui.sunt de acord si cu tine in principiuhee hee

| MissChocolatte a răspuns:

Te intelegi bine cu prietena lui...pai daca te intelegi bine cu ea si ea il iubeste dc incerci sa te bagi in relatia ei si sa ii faci tipului pe plac e clar ca te place eu zic sa il ignori pentru ca ar fi jenant sa te bagi in relatia lor...sincera sa fiu sunt de acord cu elena13, baiatu dupa parerea mea e un gen mai asa de mik smecher, ii place cu 2

| Sin a răspuns:

Cam fraiera prietena ta ca nu-si da seama ce fel de persoana esti.