| Lexiiii a întrebat:

Deci ...imi place de un coleg de clasa. Inainte nu imi placea de el il consideram un fraier. Eu sunt in clasa a 8-a, de la inceputul clasei a inceput sa se dea la mine. De fapt el se da la o gramada de fete din scoala si din clasa dar cu mine sta cel mai mult. In ore vorbim, radem. De 4 luni are prietena.

Ma inteleg bine cu prietena lui. Ea il iubeste, dar el sincer chiar nu se vede odata ce se da si la alte fete. Mereu ne tinem de mana cand mai iesim in oras cu clasa, si in pauze ne luam in brate. Da fara sa ne vada prietena lui.

Nustiu ce sa cred el zice ca numai ca colegi. Si mai are undele momente cand ma intreaba cum ar fi daca am fi impreuna si dupai zice ca glumea.
Uneori am impresia ca isi bate joc de mine. Si la colegi de clasa le zice ca el vrea sa fiu moarta dupa el, etc.

Deci pe bune vreun sfat ceva? Multumesc

Am uitat sa mentionez ca el e genul mai smecher, fumeaza nu invata bine, etc.

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Lui ii place sa cucereasca sa arate ce mare si tare e el ca are prietena si chiar si asa mai poate "prosti" si altele ca sa fie lesinate dupa el dupa parerea mea ar trebui sa te indepartezi de el pana nu te indragostesti prea rau de el pentru ca o sa ai mult de suferit dar e alegerea ta