| Iustiina a întrebat:

Buna happy.
Deci, imi place un de un baiat. Sunt mai mica decat el ...in fine.
Ideea este ca : >- Atunci cand ma uit la el si se uita la mine, intoarce capul repede, ca sa nu ma prind eu ca se uita la mine.
Sau cand ma uit la el se mai uita si el la mine, dar cand vede ca cineva vede asta, intoarce capul straight face...
De vorbit, vorbeste cu mine doar cand nu vede nimeni [el e "mai jmecher" ...in sensul ca nu vorbeste el cu toata lumea, sau cel putin nu vorbeste cu cei mai mici cu ceva ani ca el, doar cu mine :o ]
Ieri trebuia sa mergem la partie, si, a insistat sa merg cu el, cu masina lui.
Ce sa inteleg? raised eyebrows M-a place sau ma considera o prietena? straight face

Răspuns Câştigător
| MarvK a răspuns:

Salut. Pai faza e ca el te considera ca o prietena pana cand ii/iti vei/va cere prietenia si atunci veti deveni ceva mai mult decat niste prieteni. Daca vorbeste cu tine deschis inseamna ca el ar vrea sa se petreaca ceva intre voi doi.Deci e ceva de bine. Daca te-a luat cu masina inseamna ca tine la tine si nu vrea sa ingheti de frig, bafta. happy

| Iustiina explică (pentru MarvK):

Pai, marti seara era putin beut thinking si mi-a zis ca ii place asa de mine thinking si ca vrea sa-l sarut straight face dar nu am vrut pentru ca nu stiam daca vorbeste serios. Si tot insista sa raman cu el; o3...thinking ce zici? puppy dog eyes

| MarvK a răspuns (pentru Iustiina):

Daca vorbesti cu mine.Sa stii ca trebuia sa il saruti, adica era doar un sarut si nu te costa nimic. Daca tu nu ai simtit ca vrei sa-l saruti pentru ca era beat, iti dau dreptate pentru ca atunci cand cineva este beat, nu cred ca judeca limpede straight face. Deci ai putea sa il saruti, sau macar sa ii spui ca vrei sa vezi ce reactie are. :\ Bafta.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii place sa pacaleasca fete pentru a se distra si se pare ca reuseste.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa iti faci curaj si sa il intrebi pe el happy decat sa iti faci sperante si iluzii aiurea e bine sa te asiguri ce si cum ca pe urma sa nu suferi din cauza lui happy

| DaDyva1992 a răspuns:

Te place e clar happy