| ThisISitIamFroMCALIFORNIA a întrebat:

Hey credeti ca o fata ma place?
Bun pai cum sa spun ea de fiecare data cand se intoarce la mine la banca si ma vede ca rad rade si ea sau de multe ori cand vede ca ma uit la ea se uita si ea sau cateodata cand eu nu sunt atent se uita la mine si eu cand ma uit la ea intoarce capul sau se uita in alta parte iar azi si ieri statea cu colegele si incepea sa zica numele meu laughing adica in asa fel sa aud si eu eram la 3 pasi de ea cu colegiilaughing
credeti ca ma place?

2 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Te place sigur!

| novem a răspuns:

Cred ca e fffff evident! dar intrebarea este si tu o placi pe ea? raised eyebrows