| Ioana_6700 a întrebat:

Deci in momentul de fata imi plac 2 baieti si nu prea stiu ce sa aleg. Unul dintre ei e cel mai popular tip din clasa si toate fetele il plac, dar el ma place pe mine. Al doilea e dragut si ne intelegem de minune! Adica nu este gen cel mai popular dar nici tocilarul clasei(spre deosebire de mine). Si stiu ca si el ma place.
Toate fetele zic sa fiu cu cel popular dar eu simt ca nu prea avem interese comune(desi e frumos de pica).

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca vrei sa fii un nume intr-o lunga lista de cuceriri,alege-l pe baiatul care e popular. Daca vrei sa ai o relatie frumoasa,daca doresti sa fii iubita si respectata, ramai cu baiatul cu care te intelegi de minune.E decizia ta, depinde ce fel de relatie iti doresti.Cu cel frumos si popular e chestie de orgoliu cred, dar gandeste-te ca poate e mai important sa te simti tu fericita...Bafta multa! Pa, pa!

| mgtow a răspuns:

Cel mai bine e sa fii cu baiatul care nu e popular stii de ce? Pentru ca asa nu pare cu fite si da dovada de om cuminte, depinde si cum il vezi tu ca il cunosti mai bine. Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Eu zic sa iti asculti inima. Ea e singura care te poate ajuta. Noi nu suntem in masura sa iti spunem pe care sa il alegi doar te sfatuim. Alege-l pe care crezi tu ca te va iubi mai mult si nu te va face sa suferi. Iti urez bafta multa!

| alliwtsa a răspuns:

Discuta cu am2 si vezi care e genul tauhappyNu asculta sfaturile oamenilo, poate ei se insala, eu zic mai bine sa asculti ce iti zice inima si sa il alegi pe cel la care ti cu adevarat si care ti-a demonstrat ca e de incredere

| Anybody a răspuns:

Ia-te dupa instinct.Cel mai popular din clasa poate sa te lase oricand pentru alta, deoarece poate sa ia orice fata vrea.
Asa ca iti propun sa il iei pe al 2-lea, deoarece va intelegeti de minune si asta face tot farmecul.
Mult noroc, Ioana!

| loryM_5129 a răspuns:

Eu zic sa il alegi pe cel care il placi mai mult si cu cel care te vei simti mai bine(avand interese comune...), nu cred ca trebuie sa asculti de colegele tale, succes si alege-l pe cel potrivit:*

| lizzuk_5543 a răspuns:

E mai bine cu cel dragut sa-ti sp de ce.cel popular:ai zis ca-l plac toate fetele nu? te-ar putea insela daca e cel mai popular.nu-ti zic pe care sa-l iei dar.ti dau un sfat.cel dragut e de tine cel popular te-ar cam insela

| 123456789_3546 a răspuns:

Alege cum iti spune inima