| NoName1234 a întrebat:

E un baiat la scoala foarte dragut si il plac. E foarte de treaba anul asta a venit la noi in clasa.Ca neam unit 2 clase.Si vorbeste cu mine tot timpul si stam asa fetele cu baieti ca ne intelegem bine si avem unii in clasa amuzanti tongue. Dar nu am de cand sa ii spun ca il plac pentru ca nu fac niciodata asa. Dar ce sa fac.cand e pe mess ma abtin sa il apelez dar imi place chiar foarte mult de el. Sa continui asa sau sa mai vorbesc si eu cu el? Ca el vorbeste cu mine. Si alte sfaturi va rog! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| oana_5693 a răspuns:

Ar trebui sa te apropi de elcat mai mult poate din greseala isi va da drumul la gura si iti va spune ca te place.atunci nu trebuie sa te rusinezi si sa marturisesti si tu. daca nu marge asta atunci incearca sa afli ce ii place si de exemplu daca ii plac fetele mai feminine incearca sa ii faci pe plac.sau trimite un baiat in care ai incredere in misiune adica sa afle daca te place.sau si mai simplu scrie-i un bilet. ceva de genu:buna fat-frumos eu sunt atmiratorul tau secret, daca vrei sa imi afli identitatea spune-i fetei pe care o placi adevarul poate aceea sunt eu.mai am o multime de sfaturi! atunci cand vb cu el( daca nu vrei sa afle adevarul)incearca sa nu ii zambesti asta intodeauna da semne ca te place.incearca ca atunci cand te priveste sa te uiti in alta parte mai seducator.incearca tot ce vrei din asta si va fi bine

2 răspunsuri:
| NoName1234 explică:

Pai de asta nu spu eu: pentru ca acteodata se mai intampla sa imi placa de un baiat si sa imi zica ca ma place.
Iar dupa ce spune asta nu-l mai plac asa mult...
Poate doar eu sunt asa
Adica imi plac lucrurile care nu le pot avea tongue
Dar nu vreau sa risc sad

| LaLa_5578 a răspuns:

Daca iti place asa de mult de el, de ce sa nu ii spui? Nu ai nimic de pierdut.Nu iti fie frica ca te va refuza.ca doar mai sunt baietihee hee. Eu zic sa vorbesti cu el mess.nu ai de ce sa nu o faci. Daca el vorbeste cu tine, poate si el te place.Incearca sa iti petreci timpul cu el, poate veti devenii prieteni foarte buni.sau si mai mult.Bafta:*