| anonim_4396 a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat si am pus o prietena sa il intrebe daca ma place si i-a raspuns ca nu...ca el place alta fata dar eu nu stiu ce sa mai cred ca mereu se uita la mine cu altfel de ochi si mie nu imi vorbeste urat ca si cu alte fete.Intrebarea este: Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| madalinapopescu a răspuns:

Adica hai serios Alexandra ce baiat iar spune fetei alia adevarul? El poate sa tina in el acest sentiment.Si eu cred ca te place...winkingwinkingFunda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LiveYourLife a răspuns:

Poate te respecta doar...

adica daca el a zis ca nu te place...
e timid baiatul? ca ma gandesc ca daca ar fi timid poate nu a vrut sa recunoasca...
poate daca ar sti ca tu il plaki...ma gandesc ca daca se uita la tine poate te place si el sau poate vrea doar sa-l observi tu
oricum sa nu faci niciun pas si trateaza-l cu indiferenta adica atunci cand se uita la tine nu te mai uita la el ca daca te place face el ceva.