| anonim_4396 a întrebat:

Deci mie imi place de colegul meu de clasa.Am pus o prietena sa il intrebe daca ma place ca banuiam ceva... iar el i-a spus ca nu ma place ca ii place de alta dar eu nu cred...adica se uita cu alti ochi la mine, suntem prieteni buni si nu vorbeste urat cu mine ca si cu celalalte fete.Deci intrebarea este:Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu crezi nimic pana nu te convingi singura.Asteapta cuminte, priveste-l si tu. Poate ca el nu a vrut sa ii spuna adevarul colegei tale.Ai rabdare si, daca e sa te placa, o sa ti-o spuna el singur.Mult noroc!

4 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Cel mai bine e sa-l intrebi tu, si in acel timp uita-te in ochii lui.Iti vei da seama sigur daca spune adevarul sau daca minte.

| FirstState a răspuns:

Cu alti ochi asta cum? de ce crezi daca tu il placi atunci si el te place?

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Asta inseamna ca te simpatizeaza, dar nu si ca ar vrea sa aiba o relatie cu tine un pic mai serioasa, esti mai mult prietena aceea ce il ajuta in orice, cu tmp va vedea ca-l placi si va alege intre tine si tipa aia...

| BonnieBonish16 a răspuns:

Doamne.straight face intreaba`l tu femeie. nu mai pune alte persoane. ca nu ai sclavi!