| OSimplaFata29 a întrebat:

deci... mie imi place de un baiat si recent mi-a zis ca si lui ii place de mine chiar mi-am dat si un cadou. problema este ca nu stiu ce vrea el adica daca vrea s fim impreuna sau doar prieteni... el se comporta foarte frumos cu mine si tot timpul vorbim prin mesaje. intrebarea este: ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| criskyky99 a răspuns:

Pai, exista o posibilitate destul de mica sa te placa, dar sa nu vrea sa fie cu tine. Sfatul meu este sa ii spui ce simti pentru el. Succes

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca vrea sa fie impreuna cu tine

| neutrino a răspuns:

Tu nu mai ai ce face decat sa te rogi sa nu fie el pampalau si sa te invite mai repede la o plimbare, la un suc etc.

| HELLBOY32 a răspuns:

Vrea sa te F**A!

| OSimplaFata29 explică:

''mi-a'' dat un cadou! scuze de greseala!

| OSimplaFata29 explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri :*:*

| D3vilAngel a răspuns:

Inseamna ca vrea sa fie cu tine dar lasa-l pe el sa faca primul pas big grin
Te rog da-mi funda daca te-am ajutat

| OSimplaFata29 explică (pentru D3vilAngel):

Mersi pentru raspuns dar nu pot sa-ti dau inca funda pentru ca imi mai trebuie raspunsuri!