| andreeaaa_7883 a întrebat:

deci nu stiu ce s fac laughing m-am desp de o saptaamana de iubitul meu pentru ca se purta foarte urat cu mine.de ctva zile ies cu niste fete si baietii afara. a inceput sa imi placa de un baiat. e super dragut si imi place de el, insa nu stiu daca si el ma place...adica el ma pupa ma ia in brate imi da atentie dar nu stiu daca ma place. vreau sa il uit pe fostul meu iubit.cum sa fac sa vad ca si el ma place? si ce fac daca eu ma combin cu el si fostul meu prieten vrea sa se impace cu mine? totusi il mai iubesc. dau funda clar!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.In primul rand,nu vad nici un motiv sa te impaci cu fostul,daca s-a purtat urat cu tine, crede-ma, iti va parea rau mai tarziu daca o vei face.In legatura cu ''actualul''big grin,eu zic sa incerci sa iti dai seama din gesturile lui,adica,daca incearca sa te sarute,sa te tina in brate nu numai in gluma, adica momente mai lungi, etc.In general.cand o pers vrea sa se apropie de cineva, cam astfel de gesturi face:o ia in brate.o atinge mai tot timpul, etc.Si daca iti place de el,eu zic sa ii raspunzi incetul cu incetul,pentru ca pana la urma,daca se va intampla ceva intre voi, indiferent cat va dura, poate va fi frumos.winking

2 răspunsuri:
| dezire_6265 a răspuns:

Fa ce iti sp inima
de obicei sa purta urat odata o sa se poarte mereu o sa fie dragut cand va inpacati dupa o sa o ia de la cap crede-ma ca am trecut prin asta. uital

| XSecretLov3X a răspuns:

Vai fatoo! Nici-o fata nu merita sa se poarte un baiat urat cu ea. Asta e...treci mai departe mai ales daca e super dragut celalalntsmug