| byby_3357 a întrebat:

Deci... povestea mea va fi mai lunga insa trebuie sa o spun.
Nu aveam prieten, si o colega de-a mea a vrut sa imi faca cunostinta cu un baiat, zis si facut, am mers la padure, eu, acel baiat, colega mea cu boyfriend-ul ei, si inca un cuplu. Mie nu mi-a placut de la inceput de el, insa ei tot incercau sa ne lase singuri, sa ne puna unul langa celalalt, si nu aveam cum sa ii zic colegei mele ca nu imi place si nu vreau. Am stat pe paturi, si m-au pus langa el, dupa nici 5 min m-a sarutat, nu am avut cum sa il resping si am acceptat. In fine bla bla bla mai multe saruturi...chestii si s-a incheiat ziua. Ma gandeam si vroiam sa fie ceva asa de moment(speram sa fie asa) nu ma mai cautat vreo 2 saptamani, apoi m-a sunat si mi-a spus sa ne intalim, si de atunci ne-am mai intalnit de mai multe ori. Vroiam sa ii spun ca nu imi place de el si sa ne despartim, dar parca nu puteam. Apoi intr-o zi m-a chemat la un prieten de al lui, m-am dus, totul bine si frumos, apoi peste vreo 1 ora ma cheama in camera de alaturi sa imi spuna ceva, ne-am dus si a inceput sa ma sarute, apoi sa ma dezbrace... vroiam sa ii spun sa inceteze, dar nu am facut-o, si...am tot continuat asa pana... m-am culcat cu el.sigh crying eu eram...si virgina... apoi am plecat ma condus acasa. Ne-am mai intalnit inca de vreo 2 ori apoi nu ma mai cautat...de vreo 2-3 luni. Nu stiu ce sa fac, ma simt cu moralul la pamant, ma simt folosita, imi pare asa de rau ca nu am oprit totul eu, cand puteam sa o fac. Acum am aflat ca are si pe alta. Sunt asa o proasta crying Nu am mai vorbit cu el de pe 20 si ceva iunie...Ma simt asa de aiurea, vreau sa uit de el, de ce s-a intamplat, sau vreau ceva sa fac(nu stiu) sa ma faca sa ma simt mai bine. Sunt atat de suparata pe mine, cum am putut sa fiu atat de oarba, sa nu vad ca el doar ma folosea. Cred ca m-a facut sa il urasc. crying

13 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Dar citi ani ai? Pai ce-i de facut. trebuie sa incerci sa uiti. consuma-ti timpul cu ceva. cel mai important lucru e sa iesi cu prietenele... Incearca sa nu te mai urasti. este o greshala. pe care cu sigurantza nu o ve-i mai face pe viitor. Gindeste-te ca asa a fost dat sa fie. Ok. bafta. fii atenta altadata in privintza baietilorwinking :*

| albastrel a răspuns:

Off...cati ani ai?

stii...greseala a fost a ta si tu stii asta...baietii sunt baietii... o fac si intorc pagina, noi nu putem sa facem asta. cel mai bine este sa te concentrezi asupra unui lucru care iti place sa faci...citeste,asculta muzica, danseaza, iesi cu fetele si de ce nu... fa-ti un iubit. dar nu mai fa aceeasi prostie! nu stiu ce a fost in capul tau cand ai facut-o cu un baiat de care nici macar nu iti placea.stiu.te simteai bine... dar nu asa! acum ai pierdut un lucru pe care nu il vei mai recapata niciodata! o sa vezi cand vei intalnii adevarata dragoste ca iti va parea rau ca nu ai putut sa ii daruiesti acel lucru! dar nu-i bai! daca te iubeste te intelege! deci ...ai grija ce faci!

| Encore a răspuns:

Si-a batut joc de tine e putin spus...

| M.J. a răspuns:

Cum ai sp si tu, puteai sa opresti totul inainte sa se ajunga aici... daca e cineva vinovat, u esti aceea.este normal sa te simti folosita dupa ce s-a culcat cu tine si ai mai fost si virgina...si apoi te-a lasat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.imi pare rau pentru tine, dar nu mai poti da timpul inapoi.cu ce as putea sa te ajut...ai mai multa grija pe vii tor si gandeste-te de 2ori inainte sa faci ceva...in cazul de fata, mintea ta nu a vrut sa faca asta, dar corpul tau da, poate d-aia nu te-ai oprit la timp.ai grija de tine

| ladybird a răspuns:

Groaznic, dar stai linistita si nu te mai invinovati. Gandeste-te ca sufletelul tau este curat si ca a fost doar o greseala. Nu te lasa afectata si tine fruntea sus ca nu e chiar asa de rau! Esti o persoana deosebita pentru ca si avut curaj sa ne spui asta si sa ne ceri parerea!

| yadora a răspuns:

Mama draga ce sa-ti fac daca va lasati duse de val si de nas ca prostutele... tu in primul rand trebuia sa ti cont de prima intuitie ...aceea ca nu ti-a placut; apoi trebuia sa te gandesti ca totul a fost pus la cale de asa zisa "colega" careia ai trebuia inca o pereche pentru a-si face de cap...doar ca ea a stat in banca ei iar tu ai picat ca mamaliga in cap dupa un fustangiu. In ziua de azi nu ai incredere nici in tine ...de altii ce sa mai zic; Ai facut-o ...asta e... dar ai avut parte de ceva nefast mai ales ca ai fost virgina...acest pas trebuia facut cu cap si nu dusa de nas...

| naya a răspuns:

Ai dreptate la ce ai spus tu acolo inainte de al doilea crying mai de la sfarsit.

| cristina93 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, asa sunt baietii in ziua de azi, ai fost naiva, insa nu lasa trecutul, sa iti intunece viitorul, treci peste, chiar daca este mai usor de spus decat de facut. Incearca sa nu te mai gandesti la ce ti s-a intamplat, si spune-i colegei tale, ca nu a fost o idee buna cu acel baiat, si doar atat, in cazul in care nu vrei sa ii spui totul. Daca vrei sa ii spui si lui ca te-a ranit, nimic nu te impiedica sa o faci, da-i un sms, si fa-l sa regrete(MERITA). Apoi, daca te intalnesti cu el, prefate ca esti foare ok si fericita si ca nu iti mai pasa de trecut, poate el atat a vrut doar sa se culce cu tine, si sa te faca sa suferi, intentionat, asa ca nu ii da satisfactie, prefate mai fericita ca niciodata, chiar daca in sufletul tau doar tu stii ce se ascunde. Ai grija pe viitor. Pup

| cosolovschi a răspuns:

E cei cu tine, numai nu trebuie sa chici in depresie viata se continua viata e frumoasa, dara daca vei chica in depresie mai usor e suflet nu-ti va fi, asaca e siti continua viata ca sunt o gamada de baieti care te-vor pretui intr-adevar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai fost naiva si atat. Dar ce nu inteleg eu cum naiba te-ai culcat cu el daca tie nu iti placea de el? Din ce povestesti tu aici nu reiese ca te-ar fi obligat, ci ca pur si simplu tu ai acceptat avansurile lui si asta a fost. Oricum nu mai ai ce face. Timpul nu mai poate fi dat inapoi si viata merge mai departe. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand cati ani ai tu, esti minora? Daca esti minora ceea ce a facut el se numeste corupere de minori. Legea 272 spune despre dreptul copilului, dar legea penala presupune ca un consimtamant al copilului sub 15 ani nu e valabil... Sexul cu un copil sub 15 ani e condamnat indiferent de ce zice acesta... Sper ca am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impactul actului sexual la femeie este major, bucura-te ca ai inceput activitatea sexuala, protejeaza-te, imbraca-te frumos, machiaza-te, cauta-ti prieteni prietene nu te uita in urma niciodata.

| byby_3357 explică:

Am 16 ani, fac 17 in toamna. M-am lasat dusa de val, acum regret amarnic asta. Dar, asta e, nu mai pot face nimic, am facut o greseala pe care sigur nu o voi mai repeta.