| madalina_4528 a întrebat:

Buna laughing deci prietena mea a racit de vreo saptamana, azi a mers la wc sa isi faca treburile big grin si mi-a zis ca in timp ce facea treaba mare (sa zic asa laughing ) ia curs si sange zice ca a usturato rau etc., ce inseamna? e rusinoasa sa o intrebe pe maikasabig grin iar eu pe cine sa intreb?laughingrolling on the floor deci nu vreau rasp aiureawinking mersi

12 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa mearga la medic, dar prima data sa vb cu maica-sa. poate fi o problema de sanatate si din cauza rusinii o neglijeaza si se va agrava.Crede-ma ca stiu ce vorbesc pentru ca muncesc din domeniul sanitar.va pup:*

| Gabriel1 a răspuns:

Avea diaree...

Răspuns utilizator avertizat
| Geo17 a răspuns:

Cine stie...dar nu e nimeni doctor pe TPU!(ce naiba)va faceti de kaka.cu intreb astea.SINCER!

| Anndddra a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor o fi mancat rosii si o crezut ca'i sangerolling on the floor

| Oxygene a răspuns:

Sau poate are hemoroizi. Sa incerce un unguent, gen ProctoGlyvenol

| madalina_4528 explică:

Din fund :d

| madalina_4528 explică:

Nu sunt eu jurrrlaughingrolling on the floor

| MEANGIRL01 a răspuns:

Vai dar ce sinceri sunteti unul cu celalalt. va impartasiti tot laughing

| nicoletaxD a răspuns:

Are sangerari, e ceva normal, nu e de ras, ar trebui totusi sa se adreseze la medic, el ii va spune ca nu are voie sa alerge vreo 2 saptamaini si ii va da niste preparate, nimic mai multwinking

| CrazyDiddi a răspuns:

Nu esti tu acea prietena?big grin fara suparare dar na.doar intreb tongue

| mirelaamg a răspuns:

Mai,vezi ca e de rau ceea ce i se intampla prietenei tale. Poate fi enterocolita, ceea ce inseamna ca trebuie tratata neaparat. Trebuie mers la medic urgent.