| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* deci sa incep, fostul are prietena de o luna, insa o prietena a vorbit cu el dupa ce am fost cu el si cativa prieteni in parc:

Ea: Hai sa te intreb ceva, da raspunde sincer, tie iti mai place de deea?
El: ...cum sa imi mai placa de ea, cand eu am prietena?!
Ea: simplu, ca sunt altii care au prietena si inca le place fostahee hee
El: cum sa imi mai placa fosta raised eyebrows. nu mai conteaza trecutul
Ea: da` ai tinut sau nu la ea?
EL: ce sunt copilariile astea?
EL: daca o intereseaza pe ea lucrul acesta, voi discuta cu ea, nu dau explicatii altor persoane
El: daca vrei sa stii...cand esti cu o persoana.nu poti sa tii la ea dupa asa putin timp...
El: daca nu tineam la ea, nu eram cu ea! scuze... dar in aceasta seara nu sunt in dispozitia necesara sa raspund la unele intrebari.straight face
El: am tinut foarte mult la ea...si poate ca tinsad dar s-au mai schimbat sentimentele putin.
Ea: ok

Culmea tot timpul e tulburat dupa ce iesim, pentru ca am ramas amici si e normal sa iesim cu gasca, alte detalii.am fost cu el o luna si jumatate(si dupa i-am zis ca nu cred ca merge ar fi bine sa nu mai continuam).

Voi ce ziceti ma mai place? ca eu tin foarte mult la elsadsadsi stiu ca si el mai simte ceva.happy

:*:*

Răspuns Câştigător
| buterfly a răspuns:

Eu zic ca incercarea moarte nu are! Incearca sa vb cu el!winking
Ia-l deoparte si spune-i ca vrei sa vb ceva serios cu el! Spune-i ca tu inca mai simti ceva pentru el! Si atunci vezi ce spune!
Daca stai doar si astepti lucrurile nu se vor rezolva singure, trebuie sa ajustezi si tu un pic!happy
Dupa parerea mea el ink mai tine la tine dar poate nu vrea nici sa o tradeze pe actuala!winking

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da, inca te place, dar eu sper sa aiba taria sa nu se mai impace niciodata cu tine. Ce-s figurile astea? Spui ca tii foarte mult la el dar ii dai papucii? Sper sa iti administreze o lectie, ca sa nu te mai joci cu sentimentele celor care te iubesc.

| briana a răspuns:

Normal ca te mai place se vede de la o posta. REIA imediat legatura(ia-o usor sa nu il tulburi sh mai tare) ca sa nu il pierzi.

| Marya_7001 a răspuns:

Orgoliu barbatesclaughing, probabil ii este greu sa recunoasca in fata unei fete[ si prietene de a ta] ca inca simte ceva pentru tine. Cred ca ar trebui sa vorbiti voi doi, singuri, si sa ii spui tot ceea ce simti pentru a lamuri situatia. Iar prietena lui este probabil, un mod de a te uita. Mult succes! :*

| Andreea357 a răspuns:

da te mai place da te place ca pe o amika foarte buna cu care poti vb discuta sa nu aveti secrete ca niste frati da nu te place mai mult de atata...cel putin asta am dedus eu din tot ce ai scris dar daca vrei sa stii adevarul adevarat ca sa nu afli de la altii raspunsuri pripite si nesincere du-te si vb cu el cred ca esti in stare de asta ...ar fi cel mai curajos lucru dupa o relatie aha frumoasa ca? hai ca poti bafta papa

| CrisDdf a răspuns:

Pai nu-nteleg. Daca il placeai, de ce te-ai despartit de el?raised eyebrows In fine si eu fac d-astealaughing.Pai te mai place.Probabil s-a cuplat cu alta ca sa te uite.Incearca si tu sa vorbesti cu e lsi daca te mai placea, impacati-vabig grin

| deux a răspuns:

Pai m-am despartit de el pentru ca,nu prea aveam timp sa ne intalnim,si pe el il deranja acest lucru, nu accepta asta, si in ultima saptamana era destul de rece...mi se parea schimbat straight face

| DiDu_7700 a răspuns:

Speranta moare ultima! De obicei daca nu voi sa zica, e clar ca raspunsul este afirmativhee hee

| marya_9643 a răspuns:

Eu zic sa il intrebi in fata ce simte si apoi saruta-l... daca simti ca el nu vrea sa te sarute inseamna ca are ceva retineri. fi ma tupeista si intreaba-l tu. ia-l la o discutie mai serioasa. sper ca te-am ajutat bafta