| Nathalie18 a întrebat:

Deci sa inteleg
Ca daca exista atractie intre un barbat si o femeie nu poate exista prietenie?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iubirea și îndrăgostirea pot coexista. Doar că iubirea are aici o formă universală. Celălalt este doar unul dintre recipientele ei. Poți iubi pe cineva, adică să fii demn, să ai în vedere interesele amândurora și să nu cauți să profiți de anumite slăbiciuni și totuși să fii atras nebunește de el și să vrei să îl posezi. Diferența o face doar dacă are sau nu sens o relație pe termen lung.

| RAY a răspuns:

Corect,ca se va ajunge la iubire, suferinta etc

| Violleta2022 a răspuns:

Ba da, poate exista prieteni, dar mai devreme sau mai tarziu, tot in pat se va ajunge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba poatehappy, mai greu dar se poate.

| Nathalie18 explică:

Nu inteleg