| Awkesna a întrebat:

Buna
Deciii imi place mult de un baiat, sentimentul e reciproc, dar ce rost are daca e afemeiat?

Răspuns Câştigător
| Shadowish93 a răspuns:

E cam greu sa ai incredere in el avand in vedere conditia lui sunt 50% sa te insele si 50% sa nu o faca dar ramane la alegerea voastra.E greu sa-i ceri sa se dezvete de vechiurile tabieturi dar daca ai rabdare si incredere tot odata in el ai sanse sa il aduci pe calea cea dreapta tongue

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna intrebare. Ce rost mai are?
Evita-l.

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum isi da seama o fata de 13 ani ( multi inainte! ) ca un baiat este afemeiat, ce face acel baiat de l-ai catalogat drept afemeiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te v-a rani mai repede. Absolut toti baietii te ranesc la un moment dat dar el te v-a rani mult mai repede. Mai bine nu intra intr-o relatie cu el.

| chazz a răspuns:

Daca tine la tine cu adevarat..va lasa fustitele happy
incearca dar nu pune suflet, joaca da taie cartile happy