| Gabriella24 a întrebat:

Deja m-am saturat de problema asta deci marti [06.12.2011] am fost la ginecolog [crezand ca asi fi insarcinata bine ca nu eram dar mi sau gasit niste chisturi ] mi s-a dat Duphaston pentru a imi veni menstruatia [doua pe zi una dimineata una seara timp de 10 zile ] asa si revenid as vrea sa stiu de la persoanele care s'au tratat cu el sau au cunostinte care s'au tratat cu el. as vrea sa stiu care are reactii adverse cu ar fi pilozitate in exces, ingrasare, ameteli etc. pilozitatea in exces si ingraseara sunt prinicpaele motive din care imi e frica sa ma apuc de acest tratament [avand in vedere ca sunt fotomodel asta ar afecta mult] sunt disperta va rog dau funda mersii

5 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

Nu am auzit de tulburarile de care zici tu, dar iata prospectul, (citeste la reactii adverse, nu scrie nimic despre asa ceva) http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=1172 Succes!

| Gabriella24 explică (pentru DanAmarandei):

Pai am citit prospectul dar am afalt de la 2 persoane care l'au folosit. nici nu stiu ce sa cred ~x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu ti-ai intrebat ginecologul?

| Gabriella24 explică (pentru anonim_4396):

L'am intrebat si a zis ca nu are reactii adverse dar cunosc 2 persoane care l'au folosit si de aceea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabriella24):

Daca scrie ca e posibil sa aiba aceste reactii alergice s'ar putea sa te alegi cu ele chiar daca zice " s'ar putea ".