| Cryss95_5314 a întrebat:

Am citit pe internet despre niste tablete de la Walmark, Calcium - Magnezium-Zinc, cine stie daca ajuta la ingrasare? Sau daca au reactii adverse? Funda!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna daca vrei sa obtii informatii sanatoase in acest sens, contact tiriboxi@gmail.com sau 0765948501

| BlackNights a răspuns:

Nu

| νєησм a răspuns:

Buna,nu ajuta la ingrasare,ci ajuta la imbunatatirea satarii de sanatate ar trebui sa te mai informezi si dupa internet sau sa mergi la medicul de familie.
Daca te intereseaza citeste in continuare:
Magnezium:Ajuta la stres, oboseala, nervozitate
Calciu:Ajuta la intarirea oaselor
Zincu:Ajuta la imbunatatirea circulatiei sanguine

| Cryss95_5314 explică:

Geo am citit asta, doar ca pe alte pagini spun sa ajuta si la ingrasare, eu asta vroiam sa stiu! :*