| ellaal1986 a întrebat:

Buna dimineata! M-am certat in urma cu o saptamana cu iubitul meu. I-am spus chestii care nu trebuiau spuse. I-am cerut iertare, i-am trimis mesaje, l-am sunat, dar nu raspunde la nimic, mesajele se preface ca nu le vede, dar stiu ca citeste ceea ce-i scriu. Este foarte orgolios si incapatanat. Ce pot face ca sa cedeze si sa ma caute? Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.
Sa il lasi sa ii treacă. Te va cauta el cand va fi pregătit.

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ellaal1986):

Nu-i mai acorda nicio atenție subit. O sa se întrebe apoi ce s-a întâmplat cu tine și o să te contacteze el, mirat de absența ta.

| ellaal1986 explică (pentru anonim_4396):

Asta si voi face! Asa cum ma trateaza el cu indiferenta asa il voi trata si eu!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru ellaal1986):

I-am spus chestii care nu trebuiau spuse. La asta l-ai folosit. Doar ne-am certat. L-ai folosit să îți descarci nervi pe el prin ceartă.

| Emilian65 a răspuns:

Lasă-l în pace. Dacă te iubește, te cauta.

| Mitzupitzu a răspuns (pentru ellaal1986):

Ramane valabil ce am scris.

| ellaal1986 explică (pentru sadrian46):

Si el mi-a spus niste chestii care nu trebuiau spuse, deci nu l-am folosit ca sa imi descarc nervii prin cearta!

| Mariusbitchsreach a răspuns:

Ella hai sa ne cunoaștem ce zodie ești