| Mihaela2022 a întrebat:

De 2 zile îi scriu mesaje pe Facebook unui prieten şi nu raspunde, el este activ dar nu imi citeşte mesajele.
Aveți idee dacă face intenționat?
Nu ne-am certat, nu are niciun motiv pentru care sa ma ignore.

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Cu siguranță are motivele lui pentru care te ignoră. Degeaba nu are cum sa o faca. Nu mai insista cu mesajele, așteaptă să-ți răspundă. Oricum, gestul lui este foarte urat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Aveți idee dacă face intenționat?"
Da. Il doare in chur de mesajele tale. Ignora-l la randul tau, ca e nesimtit.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil nu vrea sa iti raspunda.
De ce? Nu stim. Se mai intampla asta cu oamenii.

| Wr3nch a răspuns:

Poate apare on, dar nu e atent la notificari. Da un sms, incearca un apel clasic sau video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate din cauza vre unei erori ale aplicației nu le poate vedea, sau nu le primește.