| Anemari456 a întrebat:

Bună dimineața, pe 18 septembrie am avut un contact sexual protejat, pe 2 octombrie mi-a venit menstruația 6 zile, pe 12 octombrie mi-am făcut testul beta hcg care a ieșit negativ, după 41 de zile de la contactul sexual am făcut 2 teste de sarcina care au ieșit negative, iar pe data de 30 octombrie mi-a venit menstruația, mai este vb de sarcina?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

De-o data ce ti-a venit menstruatia in cantitati normale nu este vorba de sarcina in niciun caz

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca si acum esti gravida o sa ii zicem Iisus si duhul sfant ca fi vinovatul.

| Anemari456 explică (pentru RoCkKiD):

Mai știi ceva, eu nu înțeleg de ce sunteți atâta de răutăcioși unii din voi, nu am dat în cap nimănui, vad ca te consideri cam superior, dar nu ești, ești la un nivel ft jos spunând aceste cuvinte

| RoCkKiD a răspuns (pentru Anemari456):

Daca ai impresia sau asteptarea ca pentru tot restul vietii oamenii o sa iti raspunda la fiecare intrebarea idioata dand dovada de rabdare si compasiune inseamna ca visezi.

La un moment dat o sa ai un job si daca ai impresia ca cineva o sa stea dupa fundul tau ca sa iiti explice de ce servetelul cu care ai sters ceva e umed o sa te trezesti relativ repede spaland pe jos. Pentru ca e cred singurul job unde ganditul e optional.

De vezut vezi bine, desi din pacate nu e scopul meu in viata sa-ti fiu superior.