| TheError a întrebat:

Buna dimineata TPU.
Am si eu o intrebare. Am 25 de ani si de cateva luni bune mi-am dat seama ca am Foot Fetish (ceva putin mai mult... imi place sa sug degetele picioarelor, sa le ling etc). Sunt intr-o relatie de 4 ani cu iubita mea si va spun ca ne jucam in toate felurile. Chestia e ca ma excita foarte mult picioarele, ceea ce ma face sa nu pun prea mult accent pe penetrarea in sine.
Vreau si eu sa stiu daca a mai patit/intampinat cineva asa ceva?
Este normal, este placut pentru o femeie?

PS. Tin sa precizez ca picioarele ingrijite, curate, degete date cu oja, nu orice fel de picioare.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Hollyg a răspuns:

Salut! Ar trebui sa îmbini plăcerea ta cu plăcerea ei si sa nu uiti sa o satisfaci si pe ea in timp ce te satisfaci pe tine. Sunt diverse poziții ce te ajuta cumva sa si penetrezi in timp ce iti satisfaci fetish urile. Acorda atenție plăcerii ei si nu o neglija nici pe a ta.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru mine, categoric NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am făcut asta când făceam sex cu femei frumoase.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu faceai tu nimic, esti un loser care isi imagineaza chestii si relateaza niste intamplari care nu s-au intamplat niciodata, e pura fictiune tot ce spui tu, inceteaza sa te mai faci de ras prin comentarii, nu impresionezi pe nimeni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Modific ce scriu după câteva ore.

| dgprof a răspuns:

La inceput, poate fi ciudat pentru o femeie. Dar e placut, trust me

| nimfomana a răspuns:

Iti vadn poze cu picioarele mele daca vrei