| TheError a întrebat:

Buna ziua.
Cu ceva timp in urma am avut o problema. Ma atrageau foarte foarte tare femeile alea de 40 45 de ani, stiti voi, femeile alea mature, bune. Problema a luat sfarsit acum 5 6 luni in urma, dar a revenit acum si putin si mai grav.
Dupa cateva tangente si discutii cu femei de genul acesta problema a revenit iar. Pe langa ca sunt atras si mai tare de femeile de genul asta, mai am si fetisuri. (Footfetish, imbracaminte, dresuri, lins, etc). Simt ca as vrea orice femeie matura. Simt ca vreau sa ling peste tot o femeie de genul, picioare, sani, degete, acolo jos, tot.
Am 25 de ani. Sunt insurat. Am parte de sex in fiecare zi deci problema nu ar fi lipsa sexului.
Tin sa precizez si ca sunt aproape de disperare, simt ca nu mai rezist. Uneori ma masturbez si de 5 ori pe zi, alteori in baie, sotia fiind in dormitor... pe langa asta. daca vad o femeie in sandale, picioarele goale deja am erectie si este foarte jenant (cu toate ca as sari cu botul pe ele).
Simt ca imi curg balele cand vad un picior de ala matur ingrijit, curat, degetele date cu oja. Imi este foarte greu sa scriu asta pentru ca am erectie chiar si acum cand scriu cuvintele astea.
Mai este cineva in situatia asta?
As putea gasi undeva femei care si-ar dori asa ceva?
Credeti ca e vorba despre vreo problema psihica? Ar trebui sa vorbesc cu un psiholog?

Va rog. Idei pareri si sfaturi serioase. Multumesc.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Credeti ca e vorba despre vreo problema psihica? Da.
Ar trebui sa vorbesc cu un psiholog? Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am inteles te atrage soacra ta ca te suna cu apel video imbracata provocator zici tu in alte intrebari, ea are 44 de ani, nu este ok sa i ti inseli nevasta, soacra ta e mama sotiei tale tu cu ea ai gînduri necurate?

| TheError explică (pentru anonim_4396):

Am zis si in intrebarea precedenta. Zic si aici. Ma atrage. Da. am filme cu ea. De fapt ea e cea care mi-a reprodus problema asta.

| qweasz a răspuns:

Abia după 30 - 35 de ani vei știi cum să faci sex cu o femeie de 40 - 45 de ani chiar dacă faci sex zilnic cu nevasta încă 10 ani de acum.

| TheError explică (pentru qweasz):

Nu asta era problema frate. mai citeste odata.

| qweasz a răspuns (pentru TheError):

Am citit bine ce ai scris

| vidia a răspuns:

Frate, ai nevoie de o mamă.