| RoxanaGhost a întrebat:

Buna dimineata tuturor! Azi dimineata cand m-am dus la baie cu gandul sa urinez, dupa ce mi-am dat lenjeria intima jos mi-a curs ceva alb si subtire ca apa.Nu mult dar m-am panicat. Dupa am urinat normal, fara usturimi ori dureri.Mentionez ca aseara am avut contact sexual dar protejat.E posibil sa fi pocnit prezervativul? Cu toate ca a fost protejat nu a apucat sa ejaculeze in mine deoarece ii sunase telefonul si a iesit fara sa termine, dar nu asta conteaza.Ori acel lichid e de la mine?(Mentionez ca el cand a iesit eu acolo jos eram uda fleasca)...
Vreau raspunsuri pe bune, nu la caterinca pentru ca eu chiar sunt in dubii.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece ai precizat faptul ca : "" Mentionez ca el cand a iesit eu acolo jos eram uda fleasca..."" raspunsul cert, corect si cat se poate de concludent poate fi doar unul singur si anume : '' lichidul care ti s-a scurs din vagin, a reprezentat in mod foarte sigur un rest al unui posibil amestec de secretii format din leucoree + lichid lubrifiant (posibil si mucus cervical), care ti-a inundat ''pasarica'' in timpul sexului placut si reconfortant. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Lichidul de care vorbesti este de la tine.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E o simpla secretie vaginala. Uneori e mai abundenta.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! Aceea scurgere pe care ai remarcat-o poate fi din motivul excitarii tale. Este doar o scurgere, nu-i nimic de speriat. Semne de întrebare serioase iti pui atunci cand prezintă o culoare sau un miros ciudat, si este necesar control ginecologic. Numai bine!

| Adriaw48 a răspuns:

Srgerile vaginale, cunoscute si sub numele de leucoree, sunt remarcate la majoritatea femeilor si reprezinta manifestari normale ale corpului, insa pot indica si anumite boli.  Apar sub forma unor secretii albe ce provin din zona vaginului sau din colul uterin si sunt compuse din glera cervicala, celule vaginale si bacterii prezente in vagin, acestea fiind normale in perioadele de activitate genitala. Totusi, foarte multe femei se plang de un exces de leucoree, mai ales cand este insotit si de alte simptome neplacute.

Afla cum faci diferenta intre pierderile vaginale normale si cele care trag un semnal de alarma cu privire la starea sanatatii tale.Sau posibil sa iti fi avut un orgasm in somn fara ca tu sa simti.Se intampla si la noi barbatii