| ona a întrebat:

Buna din nou.am sute si milioane de intrebari care ma chinui zi de zi sa mile raspund dar nu le gasesc nimic eu raspunsul. pur si implu nu mai stiu ce sa fac cu prietenul meu e pe zi ce trece e din ce in ce mai inervat se enerveaza pe orice nu numai pe mine ci nu pe toata lumea, nu stiu ce sa mai fac nu mai pot sa ta si sa in inghit lui toate mofturile, toate figurile el ma ia ma suna ma dispera pe mine, ma lasa pe mine cu nervi iar dupa aia peste o ora ma suna si el e bine mersi si a uitat de tot. iar eu normal trebuie sa tac si sa nu mai pun pae pe foc, pur si simplu nu mai pot o iau razna nj ce sa mai fac sa tac sa nu tac sa ii dau una in caplaughingdeja traim de o luna aproape numa in certa si stres si de toate chiar daca dupa aia impacarea e dulce dar nu mai pot! am nevoie de un sfat va rog frumos s distrusa,,, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl a răspuns:

Aceasta problema am avut-o si eu draga aproape toti baieti sunt cretini lor nu le pasa de sentimentele noastre ei nu cred ca noi putem fii ranite, eu cred ca asa fac toti de enerveaza de moarte iar apoi te iau cu dulcegari, deci spune-i in fata ca te-ai saturat de el si ca ai si tu sentimente, etc dar pentru ai putea spune uita de toate clipele frumoase, si nu uita nu trebuie sa ai regrete trebuie sa-l lasi pe el sa aiba

succes si da-i cretinului o lectie

4 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Ok. A trebuit sa recitesc de ''n'' ori, ceea ce ai scris.
Invata limba romana, nu altceva, pentru a intelege omu'.
Esti batuta-n cap?! Cum sa stai cu cineva care isi bate joc de tine? E evidenta treaba. te foloseste.
Esti marioneta lui.
Ai deminitate, presupun.Nu te lasa calcata in picioare si controlata.
Desparte-te de el.Este singura solutie.Nu mai exista remediere, dupa parerea mea!
Nu ai de ce sa fi distrusa.Nu te merita... vei gasi pe altcineva care te va iubi si care te va merita!

| Pacala a răspuns:

Krondstadt are perfecta dreptate. Subscriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pasarica mai multhalaughing)