| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita, ma enerveaza faptul ca prietenul meu lucreaza 12 ore pe zi, asta inteleg, dar ma enerveaza ca dupa ce termina serviciul la 7 seara, in fiecare seara iasa cu prietenii la o bere, o cafea, un suc si sta destul de mult cu ei, pana la 10-11 si ceva uneori si atunci ma cheama la el sau vine dupa mine sa merg la el, atunci ne intalnim numai la ore tarzii si mor de nervi. Duminica doar e liber si atunci sta cu ei ziua si seara ne vedem, bine nu mereu face asa ca de obicei e intalnim ziua duminica, dar de cateva ori a facut asa.stiu sigur ca ma iubeste, dar totusi nu inteleg dc sta cu ei atata si cu mine numa cand e seara tarziu, cand nu era la munca ne vedeam mereu ziua, dar acum...sadel zice ca mai sta si el putin la o bere si la un pahar de vorba ca cica dupa o zi de lucru ar sta, dar cu mine nu poate sta mai devreme de 10, 11?! Nu il inteleg.As vr sa stiu parerea voastra in legatura cu asta.De sunat ma suna in tipul zilei de multe ori pe zi si ne vd des dar na.Am motiv sa fiu suparata pe chestia asta? Ce credeti de purtarea lui?

Răspuns Câştigător
| flory_9483 a răspuns:

Prietenul tau este o fire mai libertina, nu ii place sa stea in casa, ii place sa iasa cu prietenii lui, nu ar trebui sa fi suparata, ar trebui sa il intelegi ca lucreaza, totusi este stres, e munca acolo la servici, are nevoie si el sa mai iasa seara cu prietenii, si da te iubeste, daca nu te iubea nu se mai intanlea cu tine, si mai ales fiind obosit de la munca, apoi cu prietenii, si seara tarziu cu tine.Incearca atunci cand iese el cu prietenii lui sa iesi si tu cu fetele.pup.multa bafta

1 răspuns:
| TąNyą a răspuns:

Hmm poate o fi şi el stresat şi mai trebuie să mai stea şi cu prietenii lui nu numai cu tine. Eu zic că momentan n-ai de ce să te stresezi, dar daca o să continuie mult aşa spune-i şi tu să vă vedeţi şi ziua că seara ai vrea şi tu să te odihneşti şi duminica la fel. să ieşiţi ziua şi în afara oraşului la pădure ceva că tot e vară.

FantaSZy.