| heroinaaa a întrebat:

Buna din nou happy ce semnificatie are daca un baiat se uita la buzele tale? va rog rasp cat mai repede! mersi anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| MititiCa a răspuns:

laughing. probabil si-ar dori sa te sarute. altceva nu`mi vine in minte acumbig grin.
ramai undeva singura cu el, sa vezi dk actioneazasmug.
bafta:*tongue

8 răspunsuri:
| Ariciu24 a răspuns:

Pai daca esti fata ar vrea sa te sarute, daca esti baiat nu stiu

| player_2973 a răspuns:

Sunt baiat si stiu ce e asta.Pur si simplu daca ma uit la buzele unei fete nu femei sau doamne inseamna ca vreau sa ma cuplez cu ea sau sa o sarut neaparat, dar cea mai buna varianta este ca ii place de tine si nu stie cum sa iti spuna. Sper ca am fost de folos

| ederaionela a răspuns:

Tu eu cred ca vrea sa te sarute sau sa-ti dea un pupic sau ii plac buzele tale depinde daca se uita induiosat la tine cu o privire suava la tine si cateodata se uita la buzele tale eu cred ca inseamna ca te place si ca vrea sa te sarute nu stiu bafta big grinD:

| R11 a răspuns:

Se uita ca asa are el chef sa se uite si chiar si la par se poate uitaaa baa! uite intreaba-l de ce te holbezi la buzele mele chiar asa de faine sunt? il lasi fara replici draga... apropo esti fata sau baiat?rolling on the floor

| heroinaaa explică (pentru R11):

Fata
si nu pot sa-i zic asa ca il plac

| DayaneSan a răspuns:

Oate ii plac foruma, depinde ce e in mintea lui...

| Ruxyytza a răspuns:

Sa iti dea un sarut.

| heroinaaa explică:

Mersi mult pentru rasp toti meritati funda