| zacusca16 a întrebat:

Daca celei mai bune prietene ale mele ii place de baiatul de ca-mi place si mie dar acel baiat ma place (se uita la mine imi zambeste mia sp te iubesc mi-a luat aparare) dar cu cea mai buna prietena a mea vb p mersi oare ma palce sau o place p prietena mea rasp repede mersi

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, asta numai el poate sti; poate ii place de amandoua sau de niciuna; deci nu poate sti nimeni, doar el.Eu zic ca il intrebi, asa mai discret dar sa afli cum sta treaba, vb si cu tine dar vb si cu prietena ta.Se poate ca el sa glumeasca cu voi, sa va faca sa credeti ca va place pe amandoua, sau poate nu ii place de niciuna si se preface, ori ii place de tine poate.Nu se stie, cel mai bine ar fi sa vb direct cu el sa vezi, de exemplu intreaba-l daca ii place de prietena ta si ea sa il intrebe daca te place pe tine sa vedeti ce raspunde.

4 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Ar fi posibil sa te placa, daca ai zis ca ti-a spus clasicul "te iubesc". Nu e nici o problema ca vorbeste cu prietena ta pe mess, asta nu inseamna ca daca tu tii legatura cu doi sau mai multi baieti pe mess inseamna ca-i si placi, nu?

| vagabontul a răspuns:

Viata uneori ejte cruda, dar asa e viata uneori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-ar placea de vreo una in mod special, nu s-ar comporta asa cu cealalta. Oricum, balanta ar inclina spre tine avand in vedere ca-ti acorda o atentie deosebita. Nu te lua dupa cele 2 cuvinte: te iubesc! Se spun fara suflet, doar asa, pentru a-ti pastra,, gagicareala``.

| didi_4803 a răspuns:

Nu trebuie sa va certati pentru un baiat ca sunt destui baieti in lume si nu merita.