| Heather2001 a întrebat:

Buna din nou, stiu ca intrebarea mea e cam indecenta dar sunt curioasa... ce inseamna "sa o freci la rece"? am auzit expresia prin filme si vreau sa stiu si eu ce e aia.va rog raspunsuri serioase ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| marcelan25 a răspuns:

Pai,nu stiu cati ani ai, dar iti raspund! "sa o freci la rece", inseamna sa te masturbezi! happy

| PisoiasPufos a răspuns (pentru marcelan25):

Pai nu stiu dar si eu am 11 ani

| marcelan25 a răspuns (pentru PisoiasPufos):

happy Macar acum ai aflat si tu! happy

| zuzixadri a răspuns (pentru marcelan25):

Are 11 anilaughing) si ii arde de sexlaughing)

| GodInLol a răspuns (pentru zuzixadri):

Mda...cat adevar:copilaria se maturizeaza sever, in triluri.
pe bune acum, aia a fost o gluma>? straight face

| Heather2001 explică (pentru GodInLol):

Nu a fost nici o gluma

10 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Un fel de masturbare reciproca.Era folosit termenul de o fosta care era virgina.Imi facea;-Nu te superi daca ne frecam la rece un pic?

| Heather2001 explică:

Aaa mersi! gata, m-am prins... apropo am 11 ani

| memonelxd a răspuns:

Uite frate...straight face la 11 ani la ce se gandeste.straight face Baga teme ca-ti rup picioarele!

| andree1705 a răspuns:

11 ani nu am laughing. Dar mi-am auzit verisorul vorbind la fel straight face. Are doar 11 ani si el. Pai daca asa vb. copii din ziua de azi, de ce sa ne miram de astfel de intrebari? Hai ca poate am dramatizat nitel. Chestia grava e ca la varsta lor, vorbesc asa.

| tpucristian a răspuns:

Exista 2 moduri laughing1 mastuirbare reciproca -2 sa stai ca bou in pat cu jointu la ureche si berea pe masa uitandute la un fil porno cu nevasta in cada facand baie big grin