| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou TPU! Am mai postat si ieri o intrebare, insa nu pre am primit asa multe raspunsuri! Sunt un tip de 25 de ani! Ma simt foarte singur.Imi doresc sa cunosc pe cineva cu o varsta apropiata de-a mea...Sa vorbim, sa ne cunoastem, sa discutam! Vreau sa spun, ca mie imi place sa ies, dar nici nu a cu cine! Va rog, dati un raspuns sincer si adecvat! Rog pustii si cei care au chef de glume sa se abtina! Nu e site de matrimoniale, stiu, dar am incercat prin alte locuri, insa, degeaba! Peste tot numai neseriozitate! M-am saturat de rautatea asta! Daca, exista vreo fata singurica si chiar vrea sa discute cu mine, sa ma cunoasca, o astept cu un mesaj! Restul vine de la sine! Nu vreau sa ma laud inutil! Va astept! O dupa amiaza placuta sa aveti cu totii!

2 răspunsuri:
| airam a răspuns:

thinking sa stii ca eu cred in destin! ce iti e rezervat asa va fi! stai linistit ca o sa apara cinevasi pentru tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna seara. Eu nu cred in destin...
Si nici in relatiile dupa net. Nu sunt fete din cercul prin care te invarti dragute, sociabile? Neseriozitatea despre care vorbesti cred ca ai intalnit-o pe net. Cel mai bine ar fi sa cunosti o fata care are ceva comun cu tine : prietenii...