| andreeadeea92 a întrebat:

Buna dragi prieteni! Vreau sa va cer un sfat in special voua fetelor.De cateva zile ma tot bate gandul sa ma vopsesc...problema e ca am parul destul de lung aproape pana la fund nu e foarte des dar nici rar e un saten inchis si as vrea sa ma fac un blond inchis sau culoarea mierii nu stiu cum sa explic.Credeti ca mi se va arde parul sau ca se va face gen maturica? Cred ca e decizia vietii mele avand in vedere ca si atunci cand imi tai varfurile imi pare f rau, si chiar am foarte mare grija de el desi il mai fac cu placa si cu ondulatorul.Nu ma prea pricep. voi cele care va vopsiti dati-mi un sfat pentru ca mi-e frica ca eventual arata bine imediat dupa vopsire si e stralucitor dar dupa un timp sa nu prinda o culoare ciudata gen roscat sau stiu eu. Daca voi lua decizia sa ma vopsesc voi merge la un salon desi cred ca ma va costa in jur de 2 mil.pls help ce parere aveti? tin foarte mult la parul meu mai mult ca la orice alta parte a corpului.va pup.scuze de categorie

2 răspunsuri:
| AenefLove a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa-l lasi asa.Cand o sa-ti iasa fire albe, atunci ce-o sa-i mai faci? Porti peruca? Parul natural e cel mai sanatos. Eventual ai putea sa-ti faci niste suvite daca tii deaparat dar totutsi te sfatuiesc sa-l lasi asa.
Succes si sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce poveste lunga! Scuze sunt ciufuliata. Daaaaa, e timpul sa faci o schimbare. Nu te-ai plictisit de el mereu la fel?! Nu se arde. Incearca. 2-at nuante mai deschis. Bafta!