| Biuuu03 a întrebat:

Buna dragii mei.Am revenit cu o noua intrebare.Sunt cu un baiat mai mare decat mine cu 2 ani.El este la o scoala din zona lui, ar eu la o scoala nu din zona mea.Eu i-am zis sa spunem tuturor ca suntem impreuna, dar el nu vrea pentru ca o sa faca prietenii lui misto de el.Ce sa fac ca sa il conving? Dau si fundita pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AlexandraIleana a răspuns:

Hahhaha stai putin. Pe el il interseaza ce zic prietenii lui sa ce te intereseaza pe tine? Si in primul rand de ce ar face misto? Pentru ca are o prietena? Spune-i la iubitul tau sa nu bage de seama ce o sa zica prietenii lui pentru ca nu are rost.Ar trebui sa vorbesti cu el sa-i spui sa nu-i pese ce zic ceilallti ca pana la urma relatia voastra nu se bazeaza pe parerea altora nu? Succes:*

4 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa spuneti la toata lumea? Spuneti celor apropiati si gata, de ce sa stie toata lumea?
Nu cred ca ii e rusine cu relatia voastra, cred ca e mai matur si judeca normal. Vrea sa aiba intimitate nu sa stie toata lumea viata lui.Mai bine fi cu el si atat.Si daca stie lumea ce se schimba?

| onasis1961 a răspuns:

Păi consider ca nu te crede iubita lui, se foloseste doar de tine.Nu vad de ce ar ascunde o relatie!

| neutrino a răspuns:

Atata timp cat lui ii este rusine cu relatia voastra, nu poti face nimic, decat sa-l lasi sa-si vada de treaba lui, cu gasca cu tot.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Nimic cand esti cu el pe strada sarutal si sa vada prieteni lui dar ai de grija ca el sa nu ii vada