| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am o prietena de 13 ani.
Aseara am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine.Ea mi-a raspuns ca ei ii place mai mult sa placa un baiat decat sa fie cu el.Ce sa cred? Da sau Nu.

Răspuns Câştigător
| NOname000 a răspuns:

Ea prefera sa fiti prieteni pentru ca intr-o relatzie se pot intampla multe si in cel mai rau caz se poate rupe tot si prietenie si iubire si ea probabil nu vrea sa se intample asa

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prefera sa stie ca place pe cine stie cine dar nu vrea o relatie

| 123567890 a răspuns:

Si eu sunt la fel ...prefer sa plac o persoana decat sa fiu cu ea pentru ca unele relatii aduc suferinta.Iar ei probabil ii este teama ca nu va tine relatia dintre voi sau isi va da seama ca nu sunteti compatibili happy