| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor,m-am tot documentat in legatura cu inceperea vietii sexuale,daca prin absurd te joci cu iubitul tau iar acesta isi introduce degetul da nu foarte mult, fata fiind virgina, iar aceasta il face si pe el sa se simta bine (nu ma refer la sex oral )...baiatul fara sa`si atinga pe a lui...nu poate exista niciun risc sa ramana insarcinata,eu una nu concep o virgina gravida,fara sa ejaculeze,ca sa ramai gravida trebuie sa existe contact sexual,baiatul sa ejaculeze in vagin, atunci da, sunt sanse.

14 răspunsuri:
| memonelxd a răspuns:

EU.te rog foarte frumos sa nu mai gandesti.straight face mentionez ca stau in Bucuresti si se plimbau 3 masini de pompieri pe aici cautandu-te pe tine..de la tine era fumul acela ingrozitor?straight face ti-ai dat tu seama ca daca se joaca nu ramane gravida? WOW!

| Azµre a răspuns:

Pentru a rămâne gravidă trebuie să existe contact sexual cu ejaculare. Mai se poate rămâne gravidă în cazuri extrem de rare când ejaculează afară ți se prelinge în vagin. În rest nu!

| Azµre a răspuns:

N-ai pentru ce. În rest dacă vrei să existe un contact sexual folosiți prezervativ.

| Azµre a răspuns:

Ai alte nedumeriri mă poți contacta pe privat prin mesagerie.

| Vix999 a răspuns:

Din jocuri poti ramane foarte usor daca intra sperma in vagin...fie ca ejaculeaza pe langa, fie ca isi atinge penisul si ii ramane sperma pe degete etc.
Ai sa razi dar sunt destul de multe virgine insarcinate in lumea astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce avea pe deget... Am inteles, el te fingareste iar tu il faci sa se simta bine. Intrebarea mea este ce ii faci in timp ce te fingareste? Ii spui bancuri, ii speli rufele, ii calci, ii citesti subtitrarea la un film?
Normal ca o virgina poate ramane insarcinata, exista insamantare artificiala si mai exista d-zeu, care lasa femei grele de 2000 de ani. Intrebati-l pe Iisus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica tu iti bazezi toate viitoarele experiente sexuale pe ce spune cineva care habar nu are sa scrie, nu a auzit de virgula, nu poate duce in scris o idee pana la capat si se refera la lichidul seminal cu "likidul ala"? Bravo tie! Tu ii poti da dreptate, el tot nu are.

Si acum de ce devi defensiva? E ok daca iti masturbezi prietenul, e in firea lucrurilor. Nu e in firea lucrurilor sa nu-i oferi sex oral, dar asta e treaba voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit, uite: "Deci in mod accidental, lichidul prespermatic poate provoca aparitia sarcinii." Drept urmare eu am avut dreptate iar baiatul cu "likidul", dupa cum ne asteptam cu totii, nu.

Virgulele reprezinta un anumit grad de cultura. Nu sustin ca toti oamenii care nu stiu sa le foloseasca ar fi redusi, dar cand urmez un sfat de care tine sanantatea mea, prefer sa il obtin de la un om care stie sa scrie. De obicei, oamenii care stiu sa scrie, sunt mai educati si informati (vezi medicii).

Nimeni nu este ce pare a fi in viata de zi cu zi. Pe internet, e de zece ori mai rau. Oamenii nu vor fi niciodata sinceri cu ceilalti sau cu ei insisi, sa imi ceri mie sa nu mai par altcineva e ca si cum mi-ai cere sa-mi neg natura umana. De judecat, cu totii judecam in fiecare zi, la fiecare pas. Daca tu poti trai o singura zi fara sa judeci oamenii din jurul tau, iti promit ca eu o voi face pentru tot restul vietii.

Cu siguranta, am mai multi ani decat tine.

| bogdan72 a răspuns:

Nu ai nevoie de absurd pentru a descrie situatia aia. Oricum, inteleg ce spui, chiar daca nu e nicio intrebare, si gandesc (cel putin eu) ca ai dreptate.

| Valutzzzu a răspuns:

Si daca stii la ce mai intrebi? parca spuneai ca te-ai documentat? app cati ani ai?

| Valutzzzu a răspuns:

Problema nu e neaparat cati ani ai, ci ca pui intrebari stupide!

| looovee a răspuns:

Nu poti ramine insarcinata, sunt cazuri extreme insa ceeia ce ai descris u nu.

| Necrophilia a răspuns:

Din ce am inteles eu, tu vrei sa stii daca o fata ramane gravida dupa ce unu isi baga degetul in pruna ei. Da, sa stii ca se poate, baietii ejaculeaza si prin degete, nu stii? Ce intrebari stupide Doamne, apara-ma!

| vasilescu93 a răspuns:

Daca isi baga degetul in nas si apoi il introduce in vagin sarputea sa faceti un muchachos laughing)))) rolling on the floor)