| ralucaa a întrebat:

Fara contact sexual, fara penetrare baiatul sa nu ejaculeze... sa existe doar lichid preejaculator. ( fata virgina ) exista vre`un risc de sarcina?!

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fara contact sexual inseamna ca penisul barbatului nu a atins organele genitale ale fetei, deci nu exista risc de sarcina.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, daca el a umblat cu mana pe la el, dupa excitatia maxima si emisia lichidului si apoi ti-a dezmierdat zona genitala cu aceeasi mana! Maaare atentie la igiena mainilor! POT TRANSMITE F. F. F. Multi microbi si boli urate si foarte disconfortante! Aia mici sunt tare ai dracu`! vor neaparat sa penetreze si ei ceva! si natura vrea cat mai multi bebey!

| Encore a răspuns:

Daca nu ajunge in vagin la tine nu...

| Ben. a răspuns:

Nope!

| M.J. a răspuns:

Niet

| catalina_2916 a răspuns:

Daca esti virgina cum naiba sa ramai gravida? laughing daca nu te penetreaza nu exista niciun risc... dar am si eu o intrebare pentru tine: cati ani ai? si no fata de 10 ani stie ca daca esti virgina n-ai cum sa fii gravida.doar nu esti fecioara maria laughing

| rey a răspuns:

Pai daca ai spermatozoizi pe mana si o bai in,, gaura cu himenul'', normal că există risc, nu contează dacă eşti virgină sau nu.

| rey a răspuns:

Adică ai făcut sex oral vroiai să spui? Pai dacă ai spermă în stomac şi gură, nu rămâi însărcinatăm doar în tunelul cu Himen să nu ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca nu ajunge in vagin nu exista, fara samanta nu rasare nici o floare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si lichidul acela preejaculator, cum intra in vagin daca nu exista penetrare? face cumva bungee jumping? sau tragi la tinta? mai, de anatomie ati auzit? pana la intrebari de acest gen, mai luati anatomia si studiati-o. uneori mai gasiti ceva raspunsuri si pe acolo, daca nu ma insel eu. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca a atins zona genitala fara a introduce in vagin?

| ralucaa explică:

Prin chilot :-s? vre`o shansa?