| anonim_4396 a întrebat:

Duminică mi-a venit ciclu si deja sunt pe final. Am doar scurgeri de culoare maro. Pot sa fac dragoste cu prietenul meu? E periculos?
E normal sa an acele scurgeri?
Mulțumesc. Va doresc o zi frumoasă. happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar scarbos si jenant.

| corbulalbrosu a răspuns:

Contactele sexuale se pot intretine in orice zi a ciclului menstrual deci si in zilele de menstruatie. Multe femei au libidoul mai ridicat si ating placerea si ajung la orgasm doar in cursul zilelor de menstruatie si din acest motiv intretin cele maiplacute si satisfacatoare contacte sexuale in aceste zile. Bineinteles ca in acest caz trebuie intretinuta o igiena mai aparte a "pasaricii". In concluzie se pot intretine acte sexuale in orice zi din cadrul celor 28-30 de zile ale ciclului menstrual. Multa sanatate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste si informeaza-te corect : http://www.feminis.ro/......0188.html.