| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața. Am ți utilizator tratament pentru endometrioza cu visanne și in tot timpul acesta nu am avut ciclu menstrual doar scurgeri maro. Duminica l-am terminat și azi trebuie sa merg la medic ca mi-am făcut programare. Dar iarăși a început sa am scurgeri dinalea. Ce sa fac? Mie rușine sa merg asa la medic dar trebuie sa merg la control pentru a mi da alt tratament dacă e nevoie.
Mulțumesc. Va doresc o zi frumoasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca ti-ai rezervat o programare aceasta trebuie onorata, esti nevoita/obligata ca sa o respecti. Medicul va intelege situatia si este aproape sigur ca cel mai probabil te va reprograma. Multa sanatate!

| Irimia_Alina_1975 a răspuns:

Buna! ai urmat tratamentul cu visanne pentru tratarea unui chist endometriozic? cat a durat tratamentul? ai avut rezultate? Multumesc